Hibrit Araçlar Nerelerde Şarj Edilir

HİBRİT ARAÇLAR NERELERDE ŞARJ EDİLİR

Renault ve Toyota markasının öncülük etmiş olduğu hibrit araç teknolojisi ile beraber artık yakıt tasarrufu çok daha çok önemli bir şekilde elde ediliyor ancak bu hızla gelişen teknolojinin hemen hemen yaygınlaşmamış olmaması, kafalarda hibrit otomobil nerelerde şarj edilir, elektrikli aracımı nerede şarj edeceğim gibisinden sorulara yol açıyor.

Hibrit otomobil Nerelerde Şarj Edilir ?
Sisteme bağlı olarak enstrumanlarınızın elektrikli motorunu evinizde bile şarj edebiliyorsunuz ancak n itibarıyla her markanın teknolojisi buna uygun değil. Renault yetkililerinin yaptığı açıklama ile birlikte gelişen teknolojinin bunu da mümkün kılacağını öğrenebiliyoruz, pekiş bu enstrumanları nerelerde şarj edebiliriz?
İçerenköy Carrefour otoparkı an saygınlıkı ile ülkemizin ilk hibrit otomobil şarj istasyonu olarak açılışını yapmış durumda. Fiyatlar mevzusunda henüz net bir rakam yok sadece bu deponun aktif olarak hizmet verdiğini belirtmek gerekiyor. Bir depo ile 600 km yol yapabileceğinizi de eklemekte fayda var ve bu istasyonların yakın zamanda sayı volkwagen-passat-gte-hybridolarak artacağı da su götürmez bir gerçek. Yapılan açıklamalarda, ilk etapta büyük şehirlerde bu istasyonların kurulacağı ve daha sonra minik şehirler ve semtlere de ulaşılacağı söyleniyor. İstasyonlar yardımıyla hibrit araç sahipleri benzin alır benzer biçimde depolarına yakıt alacaklar. İstanbul Saraçhane’da kurulan şarj istasyonu da bunun en önemli habercilerinden bir tanesi ancak ne yazık ki fiyatlar konusunda net bir rakam yok ve her istasyonun fiyatı aynı mı olacak yoksa benzin gibi değişiklik mi gösterecek, bu soruların cevabı da henüz netlik kazanmış değil fakat istasyon sayısı hızlı bir halde artıyor, tek gerçek budur.

Hibrit Araçlar Nerelerde Şarj Edilir

Hibrit Araçlar Nerelerde Şarj Edilir

Related posts

Leave a Comment